ColaCuca

Politika moja rodná...

ColaCuca | niečo o sebe

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
colacuca
Na zamyslenie...
 
Xytrolin
Xytrolin | 7.3.2014 20:34

skutočne na zamyslenie. ako môže niekto tak stupidne zgeneralizovat úplne rozdielne udalosti... má tu niekto z nas pocit, že na ukrajine sa na ruských zeleninových trhoviskách vyhadzujú do vzduchu sfanatizovani ukrajinci, pričom v krajine zároveň vládne antirusky diktátor, ktorý v minulosti vyplynil 2 mil Kurdov? či sa nám tu zdá, že Ukrajinský diktátor napadol v minulosti Irán a Kuvajt? alebo má niekto pocit, že usa už anektovali Montreal, aby zachránili anglických dzentlmanov pred frankofonnymi zabozrutmi? u nas sa vždy hovorilo, že keď 2 robia to isté, tak to nikdy nie je to isté... to stojí za zamyslenie v skutočnosti omnoho viac.


Ajfel
Ajfel | 8.3.2014 21:51

Súhlas, na Kryme bol nádherný pokojný život, všetko po rusky,
vlastná silná autonómia.


ColaCuca
ColaCuca | 9.3.2014 12:00

Xytrolin: A chytanie nejakého Bin Ládina (o ktorom sa ani nevie, či skutočne existoval), o tom, že Irák má nukleárne zbrane (ktoré na koniec nenašli -> čiže ich nemal, a chemické zbrane v Sýrií, o ktorých sa nevie či ich tam nepodstrčili samotní Amíci. Rozdielne udalosti? Áno sú... A preto ovečky (ako na obrázku) rozmýšľajú tak, ako im povedia média. A stále som toho názoru, že Amíci si hľadajú bezvýznamné zámienky na útok, pričom Rusi si chránia územie, ktoré bolo Ukrajine darované Ruskom (kedysi)


Xytrolin
Xytrolin | 9.3.2014 12:47

@ colacuca: ešte raz si prečítajte môj text. potom sa zamyslite nad faktami, čo som uviedol. uvedomujete si akých ľudí a ich režimy obhajujete? v sýrii dokonca tie chemické zbrane likvidujú pod dozorom nielen usa, ale aj ruska. čiže z konštrukcie sa dá veľa vyčítať. irak bol obsadený bez rezolúcie br osn. ak teda uzname, že išlo o porušenie medzinárodného prava, tak bez akejkoľvek debaty musíme odsúdiť obsadenie Krymu. bez pardonu. ani jednu krajinu usa neanektovali, ani ju nepostúpili jej susedovi, všade boli následne organizované voľby. ešte aj diplomatické vyriešenie Kosova blokovali v br osn práve rusi, aby srbi dostali viac času. a nikam to neviedlo. toto sú fakty. a stačí sa opýtať, kto získal na ukrajine najviac? janukovic položil krajinu ekonomicky na úplne dno, aby boli rukojemníkmi Ruska. buď odstúpi ukrajina od asociačnej dohody s eú, alebo nebude plyn, ropa, energie. a tiež, kazdy, kto by ho nahradil, aby sa dostal do problémov.a to sa teraz deje. a ten smrad z kgb nemá gule ani na to, aby priznal, že tam aktívne zasahuje. a ked už sme pri "dohadoch"(pôvod chemických zbraní v sýrii), tak snajperi z majdanu "museli byť na 100%" ruskí agenti, pretože vychádza najavo aj komunikácia medzi nimi, a spôsob ich reči a vyjadrovania to dosvedčuje!:-) čiže aj takto sa dá argumentovať. :-)


Ajfel
Ajfel | 9.3.2014 14:36

aby bolo jasno : Ja som proti všetkým hore uvedeným porušeniam suverenít a útokov na krajiny a to aj invázie Ruska na Krym.
ide o ďalší akt nejakej "mocnosti" si niečo niekde ukradnúť a nejako sa obohatiť alebo jednoducho iba demonštrovať svoju silu!
S prazdnikom MDŽ!


Xytrolin
Xytrolin | 9.3.2014 22:14

@ ajfel: svet bohužiaľ nie je dokonalý. ja by som chcel osvietensky absolutizmus :-) demokracia mi nevyhovuje. mám pocit, že moje názory sú marginalizovane simplexnejsou väčšinou :-) ako druhy najpravdepodobnejši variant si teda vyberám anektovanie Rakúskom!:-) inak, ešte tak 2 mesiace dozadu som mal omnoho rezervovanejsi postoj k politike usa, ale tento punk má hneď prešiel ako sa začali zobudzat medvede!:-)


Clarkson
Clarkson | 2.4.2014 09:40

Rusko má na Krym právo ! Krym bol neprávom darovaný Chruščovom a ten na to nemal právo , teda porušil zákony ZSSR. Preto si dovolím tvrdiť , že Krym nikdy Ukrajine nepatril a nemá naň nárok . Rusko si berie neprávom darovaný Krym späť .


Ajfel
Ajfel | 2.4.2014 10:09

@clarkson: možno máš pravdu ale určite nie takým spôsobom.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader